0 ۰ ریال
 

پرسش‌های متداول

۱. از زمان سفارش چه مدت زمانی طول می‌کشد تا سفارش به دست مشتری برسد؟

سفارش‌ها حداکثر طی یک روز کاری پس از تکمیل فرآیند خرید از طرف مشتری پردازش و در سامانه پست ثبت می‌شوند و کد رهگیری مرسوله از طریق ایمیل برای مشتری ارسال می‌شود. مراحل بعدی بستگی به فرایندهای شرکت پست دارد و ممکن است از یک تا ۵ روز کاری به‌طول بینجامد. البته در اغلب موارد طی دو الی سه روز سفارش به مشتری تحویل داده می‌شود.

۲. آیا امکان ارسال سفارش‌ها با پیک وجود دارد؟

خیر، سامانه فروشگاهی نشر آن‌سو به‌طور مستقیم به سامانه پست متصل است و سفارش‌ها صرفا از طریق خدمات شرکت ملی پست ارسال می‌شود.

۳. آیا نشر آن‌سو نمایشگاه و فروشگاه حضوری دارد؟

خیر، فروش مستقیم نشر آن‌سو فقط اینترنتی است و برای فروش حضوری لازم است به کتابفروشی‌های معتبر مراجعه شود.

۴. کتاب‌های نشر آن‌سو در کدام کتابفروشی‌ها در دسترس است؟

محصولات نشر آن‌سو از طریق شبکه توزیع سراسری کتاب در اختیار کتاب فروشی‌های سراسر کشور قرار می‌گیرد و در اغلب کتاب‌فروشی‌های معتبر و شهرکتاب‌ها قابل خریداری است. همچنین فروشگاه «بنیاد حکمت اسلامی صدرا» واقع در خیابان انقلاب، روبه‌روی دانشگاه تهران، مجتمع پارسا طبقه همکف همواره همهٔ محصولات نشر آن‌سو را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد.

۵. آیا نشر آن‌سو محصولات خود را با تخفیف به مشتریان عرضه می‌کند؟

نشر آن‌سو به صورت ادواری از یک تا سه نوبت در سال تخفیف‌های ویژه را از طریق فروشگاه اینترنتی برای مشتریان در نظر می‌گیرد. برای اطلاع از زمان این تخفیف‌ها می‌توانید صفحه اینستاگرام انتشارات را دنبال نمایید. همچنین بسته‌های تخفیف‌دار که شامل مجموعه‌های نشر آن‌سو می‌شود همواره در اختیار علاقه‌مندان است و می‌توانند از صفحه اصلی تارنما به این مجموعه‌ها دسترسی پیدا کنند.

۶. کتابفروشان از چه طریقی می‌توانند کتاب‌های نشر آن‌سو را تهیه‌کنند؟

از طریق مراکز پخش کتاب طرف قرارداد به شرح زیر:

پخش ققنوس، پخش آثار، پخش پیام امروز، پخش سرزمین و پخش کتاب ۵۹

۷. پدیدآوران چگونه می‌توانند آثار خود را جهت انتشار به نشر آن‌سو بسپارند؟

پدیدآوران می‌توانند آثار خود را به رایانشانی نشر آن‌سو (ansoo.pub@gmail.com) یا نشانی دفتر انتشارات ارسال نمایند. پس از ارزیابی اولیه همکاران بخش تحریریه با متقاضیان تماس خواهد گرفت و مراحل بعدی را به اطلاع آنان خواهند رساند. مدت زمان بررسی اولیه دو ماه خواهد بود.